еМагазин

Tag : калкулации

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Калкулации пред изборите: Со македонско-албанска коалиција до гарантирана победа?

Редакција
Се загрева атмосферата пред одржувањето на изборите закажани за 12 април. Партиите веќе наголемо калкулираат, а партиските лидери и функционери веќе не кријат дека има...