еМагазин

Tag : Камени мост

Локално

Возач од Чегране со автомобил се движел по Камени мост и добил три казни

Редакција
Министерството за внатрешни работи ја информира јавноста дека во текот на вчерашниот ден (25.04) е санкциониран И.А. (68) од с. Чегране, Гостивар, кој со патничко...