еМагазин

Tag : капитак

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Се сеќавате ли кога последен пат ви ја зголемиле платата?

Редакција
Колку и да звучат убаво информациите дека Владата ќе субвенционира зголемување на платите во приватниот сектор, како и дека се преговара околу зголемување на минималната...