еМагазин

Tag : капки

Македонија ТОП СТОРИИ

Поради “капки вода“ затворена модуларната болница пред Инфективната клиника во Скопје

Редакција
Од Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби (КИБФС) реагираа на информациите објавени на една телевизија дека во модуларната болница во склоп на Клиниката е...