еМагазин

Tag : капсула

Свет ТОП СТОРИИ

Првата анти-ковид капсула на „Фајзер“ на пазарот би можела да се најде до крајот на годинава

Редакција
Првата анти-ковид капсула што ја подготвува „Фајзер“ би можела да се најде на пазарот до крајот на годинава доколку резултатите од испитувањата врз луѓето во...