еМагазин

Tag : кардиолог

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Интервентен кардиолог кој спасил многу човечки животи: Кој е Сашко Николов новиот градоначалник на Штип

Редакција
Новоизбраниот градоначалник на Штип, Сашко Николов претходно беше пратеник во новиот собраниски состав, но даде оставка на функцијата за да влезе во трката за избор...
Македонија ТОП СТОРИИ

Кардиологот Игор Балевски се врати од Марибор доброволно да помага на Инфективната клиника

Редакција
Од денеска на Инфективната Клиника како поддршка на нашиот тим доброволно престојува еден наш кардиолог доктор Игор Балевски, којшто долги години живее во Марибор и...