еМагазин

Tag : карневал Рио Де Женеиро

Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Најдоброто од отварањето на карневалот во Рио де Женеиро: Секси танчерки ги преплавија улиците

Редакција
Иако започна со еден час задоцнување поради големата бура што го зафати Рио де Женеиро, традиционалниот карневал завчера беше отворен со парада на прекрасни танчерки...