еМагазин

Tag : Катерина Спасовска

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Д-р Катерина Спасовска: Преморени сме, од срце Ве молам користете маски

Редакција
Министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил објави видео-сведоштво од д-р Катерина Спасовска од Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во кое...