еМагазин

Tag : Кнут Флекенштајн

Македонија ТОП СТОРИИ

Нема меѓупартиски компромис: Откажана претстојната рунда дијалог во рамки на процесот “Жан Моне“

Редакција
Претстојната рунда разговори во дијалогот “Жан Моне“, што требаше да се одржи на 28 февруари и 1 март во Скопје, е откажана поради неможноста да...