еМагазин

Tag : коалициски партнери

Македонија ТОП СТОРИИ

Коалициските партнери на средба за влегувањето на Алијансата за Албанците во Владата

Редакција
Во седиштето на владејачката СДСМ во тек е средба со коалициските партнери на која се разговара можноста за евентуално проширување на владината коалиција. во контекст...