еМагазин

Tag : кочници

Локално ТОП СТОРИИ

Автобуси со неисправни кочници возат низ Скопје

Редакција
Вчера, (30.08.) во периодот од 10,00 до 14,00 часот, од страна на Одделението за безбедност на патниот сообраќај при Секторот за внатрешни работи Скопје беше...