еМагазин

Tag : коцка

Бизнис ТОП СТОРИИ

Вработените во автомат-клубовите и казината со реакција: Игрите на среќа и да се забранат целосно, луѓето повторно ќе најдат начин да играат

Редакција
Здружението на вработени во сектор игри на среќа „Сакам да работам“ реагира во врска со предизборната иницијатива на ДУИ за усвојување на измени во Законот...