еМагазин

Tag : колекции

Забава

25. издание на Моден Викенд Скопје ќе започне на 25 јуни во Градски парк

Редакција
Четири дена по почетокот на календарското лето, едно од најголемите модни случувања во земјава се враќа во Скопје. И тоа не било каде, туку во...
Е-излог

(Галерија) LEVI’S® RIBCAGE: Пролет/лето 2019

Редакција
Levi’s ја започнува новата сезона со фармерки со ултра висока половина, новиот модел Levi’s Ribcage. Овие фармерки нè носат во времето на Кетрин Хепберн и...