еМагазин

Tag : количка

Да помогнеме

Останаа уште малку средства, да ги собереме: Потребни се 2.364 евра за лекувањето на малиот Филип

Редакција
Акцијата за малиот Филип Николовски (4) е на самиот крај. Точниот термин за операцијата е потврден за 11 март 2019, Филип заминува во петок, неколку
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Средношколци трансформираа инвалидска количка во електричен тротинет

Редакција
„KICK-IT Скутерс!“ се победници на Иновативниот камп 2018 кој се одржа на 23 ноември 2018 во Скопје, во организација на „Џуниор ачивмент“ Македонија. Тимот составен