еМагазин

Tag : командант Малишева

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Кој му дозволува на командантот Малишева да си пишува статуси на Фејсбук, нели телефоните се забранети во затвор

Редакција
Мухамед Красниќи познат како командант Малишева стана „ѕвезда“ благодарение на Фејсбук статусите во кои се заканува, објаснува кој ги „натепал“ поранешните министри Миле Јанакиески и...