еМагазин

Tag : Комисија за хартии од вредност

Бизнис ТОП СТОРИИ

Комисијата за хартии од вредност вработува пет лица, плата до 62.000 денари

Редакција
Агенцијата за администрација објави оглас за вработување пет државни службеници во Комисијата за хартии од вредност на Република Македонија. Се бараат кандидати за координатор на...