еМагазин

Tag : компилации

Техно

A1 Xplore Music и Deezer лансираат нова ко-брендирана платформа за музика и подкасти

Редакција
Денеска А1 Македонија, заедно со А1 Телеком Австрија Групацијата и во соработка со глобалниот сервис за стриминг на музика Deezer, на македонскиот пазар го претставува...