еМагазин

Tag : коридор

Македонија ТОП СТОРИИ

Договорот за изградба на коридорите ќе биде доставен до Обвинителството

Редакција
Премиерот Димитар Ковачевски потврди дека Левица со поднесените амандмани ја кочи расправата по измените на Законот за работни односи во собраниската матична комисија чија цел...