еМагазин

Tag : Коста Кецмановиќ

Балкан ТОП СТОРИИ

На чаура пронајдена ДНК од мајката: Обвинение за родителите на Коста Кецмановиќ кој изврши масовно убиство во училиште во Белград

Редакција
Вишото јавно обвинителство во Белград покрена обвинение против Владимир и Миљана Кецмановиќ, родители на малолетниот Коста Кецмановиќ (14) кој на 3 мај изврши масовно убиство...