еМагазин

Tag : Коста Ташков

БЕСПАРИЦА ТОП СТОРИИ

Поскапе маслото за јадење на „Брилијант“

Редакција
„Брилијант“ ја зголеми цената на маслото за јадење, од 115 на 135 денари. Како што изјави за МИА директорот на фабриката Коста Ташков, новата цена...