еМагазин

Tag : костим за капење

Балкан

(Видео+Фото) Кога на Копаоник се скија по костим за капење

Редакција
Топло време деновиве го зафати Балканот и температурите се над просек за овој период од годината. Печењето на сонцето најмногу може да се почувствува на...