еМагазин

Tag : Котевска

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Нема место за разочарување: „Медена земја“ не сплоти и испиша историја

Редакција
Македонските граѓани ширум светот со полно срце синоќа навиваа документарецот „Медена земја“ кој беше номиниран во две категории за годинешното доделување на наградата „Оскар“ да...