еМагазин

Tag : Кралицата на Јордан

ЖИВОТ

(Фото) Кралицата Раниа на нејзиниот Инстаграм-профил објави фотографија со Маја Иванова

Редакција
Кралицата на Јордан, Раниа ал Јасин на нејзиниот Инстаграм-профил објави фотографија од нејзе и сопругата на претседателот Ѓорге Иванов, Маја Иванова. „Со првата дама на...