еМагазин

Tag : Маја Иванова

ЖИВОТ

(Фото) Кралицата Раниа на нејзиниот Инстаграм-профил објави фотографија со Маја Иванова

Редакција
Кралицата на Јордан, Раниа ал Јасин на нејзиниот Инстаграм-профил објави фотографија од нејзе и сопругата на претседателот Ѓорге Иванов, Маја Иванова. „Со првата дама на...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Маја Иванова кај Меланија Трамп со сопругите на шефовите на делегациите на 73. Генерално собрание на ОН

Редакција
Сопругата на претседателот на Република Македонија, Маја Иванова, во рамки на учеството на 73. Генерално собрание на Обединетите нации, присуствуваше на настан со сопругите на...