еМагазин

Tag : крема

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Каква е улогата на хијалуронската киселина вo борбата против првите знаци на стареење на кожата

Редакција
Хијалуронската киселина е една од состојките во кремите за лице, која е најчесто споменувана и препорачувана за третирање на првите знаци на стареење на кожата....