еМагазин

Tag : Куманобво

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Кореа ауто-трејд“ го доби тендерот на општина Куманово за набавка на автомобил вреден 13.500 евра

Редакција
Основниот суд Куманово по распишаниот тендер за набавка на патничко моторно возило склучи договор со друштвото за трговија и услуги „Кореа ауто-трејд“ ДООЕЛ Скопје. Вредноста...