еМагазин

Tag : лакта

Балкан

(Фото) Реклама на Лакта со геј парови ќе ги подели Грците

Редакција
Најновата реклама кампања на грчката компанија Lacta за престојниот Ден на заљубените ги подели Грците на социјалните мрежи, пренесува дописникот на еМагазин од Солун. Поради тоа...