еМагазин

Tag : лажна дојава

Македонија ТОП СТОРИИ

Лажна дојава за поставена бомба во училиште во Охрид

Редакција
Утрово на електронската адреса на едно училиште во Охрид е упатена закана за поставена експлозивна направа, но по направените потребни проверки утврдено е дека станува...