еМагазин

Tag : Лефкада

Балкан ТОП СТОРИИ

(Фото) Три автомобили изгореле на Лефкада, на двајца српски и еден македонски државјанин

Редакција
Три автомобили изгореле на Лефкада, помеѓу кои и на македонски државјанин, пишува српски Курир. Според информациите од Марко Тодорчевиќ (38) од Белград, кој бил на...
Балкан ТОП СТОРИИ

Момче исчезна на плажата Милос на Лефкада

Редакција
На фејсбук-групата Грчка инфо, е објавена информација дека на плажата Милос на Лефкада, исчезнало 25-годишно монче. „Тажен залез на сонцето на Милос плажата…Во водата исчезна...
Забава

(Фото) Катарина Ивановска ужива топлес на Лефкада

Редакција
Македонскиот топ модел Катарина Ивановска ги поздрави своите следачи на Инстаграм со прекрасна фотографија од плажа на Лефкада. Фото: Ивановска/Инстаграм...