еМагазин

Tag : Лени Кревиц

Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Лени Кревиц на специфичен начин и се заблагодари на скопската публика

Редакција
Легендарниот рок музичар Лени Кревиц одржа спектакуларен концерт во Скопје по што на својот Инстаграм профил и се заблагодари на скопската публика. Пред концертот Кревиц...