еМагазин

Tag : Лера

Локално ТОП СТОРИИ

12-годишно дете од селото Лера донесено мртво во болница

Редакција
На 13.03.2023 во СВР Битола било пријавено дека на 12.03.2023 околу 21.30 часот во Клиничка болница Битола од неговите родители било донесен починат 12-годишник од...