еМагазин

Tag : лифчиња

Македонија

Македонските граѓани во Грција влегуваат само со пасош со печат дека му припаѓа на Северна Македонија

Редакција
Белите ливчиња на кои до вчера грчките гранични полицајци ни ставаа печати за влез во нивната земја, од синоќа на полноќ заминаа во историја. Официјално...