еМагазин

Tag : Лиска

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото-вест) Lisca Selection: Почувствувајте го пулсот

Редакција
Почувствувајте го пулсирањето на животот. Почувствувајте го ритамот на срцето и љубовта. Почувствувајте ја моќта на тоа што сте жена. Почувствувајте ја самодовербата во колекцијата...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Модна писта во Милано со Lisca за позитивна слика на телото

Редакција
Втора година по ред се одржа специфичен настан, „флеш моб“ кој ги изненади посетителите на Пјаца Дуомо во Милано. На почетокот на март, Лаура Броши,...