еМагазин

Tag : Ливадишта

Локално ТОП СТОРИИ

Се реконструира автокампот Ливадишта во Радожда

Редакција
ЕСМ Молика започна со целосна реконструкција на Автокампот Ливадишта во Радожда, Струга, информираат од таму. “Активностите се во насока на подигнување на квалитетот на услугите...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(ФОТО) За љубителите на кампувањето: Отворен реновираниот автокамп „Ливадишта“ во Радожда

Редакција
Автокампот „Ливадишта“, во Радожда во Струга, е отворен за туристите. Според информациите од „Елем турс“ превземени се чекори за подобрување на условите и безбедноста на...