еМагазин

Tag : Ливерпул

Забава ТОП СТОРИИ

Вечерва почнува Евровизија, Македонија не учествува

Редакција
Во Ливерпул, Англија вечер ќе се одржи првото полуфинале од Изборот за песна на Евровизија. Втората полуфинална вечер ќе се одржи задутре, на 11 мај,...