еМагазин

Tag : лоботомија

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Не ни требаат донатори за загадувањето, туку политичка лоботомија и нови приоритети

Редакција
Лавина реакции на социјалните мрежи и воопшто во јавноста предизвика најавата на Владата дека ќе бара помош од донатори за да за справи со загадувањето...