еМагазин

Tag : лркување

Да помогнеме

Хуманитарен концерт на популарните 2Бона и Мили за Јана Арсовска

Редакција
Утре во A1 арената (СЦ Борис Трајковски) ќе се одржи концерт на македонските мегаѕвезди 2Бона и популарниот Мили од соседна Србија, кој ќе има и...