еМагазин

Tag : Маја Миа

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Во Африка почина инфлуенсерката и мејкап артистка Маја Миа од Охрид

Редакција
Инфлуенсерката и мејкап артистка Маја Јанеска (Маја Миа) од Охрид почина во Јужна Африка, јавија африканските медиуми. Таа е по потекло од Охрид, а 22...