еМагазин

Tag : Мајкл Мур

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Режисерот Мајкл Мур иронично ги повика Американците да ја посетат Македонија

Редакција
Познатиот американски режисер Мајкл Мур на својот Фејсбук профил ги повика своите сограѓани да да ја посетат земјава во иронична забелешка за лошите политики во...