еМагазин

Tag : магацин

Балкан ТОП СТОРИИ

Вознемирувачка снимка од експлозијата на магацинот со муниција во околината на грчки Волос

Редакција
Пожар кој ја зафати областа на грчкиот град Волос вчера предизвика експлозии во магацинот со муниција на военото воздухопловство, јави дописникот на еМагазин од Солун....