еМагазин

Tag : Максим Димитривески

Македонија ТОП СТОРИИ

Кумановскиот градоначалник ги оспорува првичните тестови: „Не сум заразен од корона вирусот“

Редакција
Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски денеска преку Фејсбук ја информира јавноста дека вчера заедно со сопругата почитувајќи ги сите безбедносни протоколи и процедури направил тестирање на...