еМагазин

Tag : малечки

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Се бара име за новородената срна во „Аурора“ во Берово

Редакција
Еден од најубавите македонски туристички центри „Аурора резорт и спа“ деновиве доби прв подмладок од стадото елени кои живеат во околината на овој центар. „Добредојде...