еМагазин

Tag : Мантово

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Жикол“ го доби тендерот за изградба на патна инфраструктура во Сончевата езерска населба Мантово вреден 190.000 евра

Редакција
Центарот за развој на Југоисточниот плански регион Струмица по распишаниот тендер за подобрување на туристичка понуда во Југоисточниот плански регион преку изградба на патна инфраструктура...