еМагазин

Tag : Мануел Сарацин

Македонија ТОП СТОРИИ

Продолжува дипломатската офанзива: Специјалниот пратеник на Германија за Западен Балкан, Сарацин во Скопје

Редакција
Специјалниот пратеник на Германија за Западен Балкан, Мануел Сарацин денеска и утре престојува во Скопје, каде ќе оствари средби со претставници на власта и опозицијата....