еМагазин

Tag : Мараја Кери

Забава

(ВИДЕО) Вакцинацијата на Мараја Кери против Ковид-19, хит на социјалните мрежи

Редакција
Против Ковид-19, за да даде пример, се вакцинираше и познатата пејачка Мараја Кери. Зошто нејзината вакцинација стана хит на социјалните мрежи, погледнете во видеото кое...