еМагазин

Tag : Марија Спасевска

Забава

(Видео) Марија Спасовска со „Дома“ ќе ја претставува Македонија на детска Евровизија

Редакција
Марија Спасовска (12) ќе ја пее баладата „Дома“ на јуниорската Евровизија што ќе се одржи на 25 ноември во Минск, Белорусија. Текстот за песната го...