еМагазин

Tag : марили

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кои се 20. најуспешни жени менаџери за 2022 година во избор на агенцијата „Марили“

Редакција
Агенцијата „Марили“ во саботата на 28 мај го одржа 26. издание на манифестацијата „Избор на најуспешни жени менаџери 2022“, информираат од таму. На свеченоста што...
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Избор на агенцијата „Марили“: Оваа се најуспешните жени менаџерки во Македонија

Редакција
Агенцијата „Марили“, славејќи го јубилејот од 25 години работење, на „Изборот за најуспешни менаџерки“ награди 25 бизнис жени, кои допринеле со својата работа во општеството,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Кои се новите топ 10 најуспешни жени менаџери за 2019 избрани од агенцијата „Марили“

Редакција
Агенција „Марили“ ги избра најуспешните жени менаџери за 2019 година. Ова е 24-ти избор и промоција на жената во бизнисот. Оваа топ десетка ја сочинуваат:...
Бизнис

Кои се топ 10 најуспешни жени менаџери во Македонија за 2018 година

Редакција
Агенција „Марили“ традиционално им ги додели признанијата на топ 10. најуспешни жени менаџери во 2018 година. За најуспешни жени менаџери во 2018 година се прогласени:...