еМагазин

Tag : Маврови Анови-Дебар

Локално ТОП СТОРИИ

Во судир на камион и автомобил кај Ростуше едно лице загина, а три се повредени

Редакција
Возач на патнички автомобил го загуби животот во сообраќајна несреќа на регионалниот пат Маврови Анови-Дебар, додека три лица, кои биле сопатници во возилото со тешки...