еМагазин

Tag : Наташа Мерсовска

ЖИВОТ

(Фото) Новинарката Наташа Мерсовска доби ќерка

Редакција
Новинарката на телевизија „Сител“, Наташа Мерсовска доби ќерка. Таа, на економските вести на телевизијата, најави враќање на малите екрани за неколку месеци. „Каја си дојде...