еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Новинарката Наташа Мерсовска доби ќерка

Новинарката на телевизија „Сител“, Наташа Мерсовска доби ќерка.

Таа, на економските вести на телевизијата, најави враќање на малите екрани за неколку месеци.

„Каја си дојде дома. Голема благодарност до Александар Бојаџиев кој се погрижи на свет да ја донесам мојата лепотица и покрај ризичната бременост, Лазар Чадиев задолжен за крвната слика да е во ред.

Без поддршката и советите од вас, оптимизмот немаше да биде присутен. Благодарам многу, се гледаме за две години“, напиша Мерсовска на нејзиниот фејсбук-профил.

фото: Фејсбук-профил на Наташа Мерсовска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

АХВ: Нема законски пречки здруженија да раководат со прифатилишта за животни

Редакција

(Видео) Исповед на трансродово лице кое поминува низ пекол: Ќотекот и караниците ништо нема да сменат

Редакција

Грчкиот министер Никос Папас задоволен од виното, мезето и музиката во Северна Македонија

Редакција